2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Burs Başvuru Sonuçları

Sevgili öğrencilerimiz, öncelikle Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

Geleceğimizin teminatı olan sizlerin, daha sağlıklı eğitim & öğretim görmesi süphesiz Cumhuriyetimizi, muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmada önemli adımlardan biridir, sizlere isimsiz bir şekilde yardım gönderen tüm bağışçılarımızın da bu şekilde düşündüğünden eminiz, bizler bu motivasyonla; her yıl daha fazla öğrenciye ulaşmayı amaçlamaktayız bu sebepledir ki derneğimizin kendine özel kiraladığı bir şubesi yada gidere sebep olacak bir harcaması bulunmaması tüzüğümüzün bir parçası.

İsteriz ki tüm başvularınızı olumlu sonuçlandıralım, tüm ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin ihtiyaçlarını giderelim…

 

Derneğimizin bu yıl için yaptığı muhasebe çalışmasıyla, her yıl olduğu gibi tüm imkanımızla 2023-2024 Öğretim Yılı Dönemi için öğrencilerimize (Burs ve Yemek Yardımı ayrımı olmaksızın) 600 TL tutarında ödeme yapabileceğiz.

Bu yıl yapılan başvularınızı sonuçlandırdık; 2023-2024 dönemi başvuru yapıp kazanan öğrenci listesine buradan, 2023-2024 dönemi bursu devam edecek (geçmiş yıllardan alıp devam şartlarını sağlayan) öğrenci listesine ise buradan, ulaşabilirsiniz.

 

Not: IBAN bilgisi eksik olan, öğrencilerin bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

 

Ödemeleriniz her ayın 20’sinde yapılması kararlaştırılmış olup 8 ay sürecektir, bir sonraki eğitim öğretim yılı (2024-2025) için öğrencilerimiz bilgi güncelliğini korumak amacıyla başvuru formunu yeniden doldurmaları gerekecektir.

 

Cumhuriyetimizin yarınları… sağlık ve başarılar dileriz!