2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Burs Başvuru Sonuçları

Sevgili öğrencilerimiz, öncelikle Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

Geleceğimizin teminatı olan sizlerin, daha sağlıklı eğitim & öğretim görmesi süphesiz Cumhuriyetimizi, muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmada önemli adımlardan biridir, sizlere isimsiz bir şekilde yardım gönderen tüm bağışçılarımızın da bu şekilde düşündüğünden eminiz, bizler bu motivasyonla; her yıl daha fazla öğrenciye ulaşmayı amaçlamaktayız bu sebepledir ki derneğimizin kendine özel kiraladığı bir şubesi yada gidere sebep olacak bir harcaması bulunmaması tüzüğümüzün bir parçası.

İsteriz ki tüm başvularınızı olumlu sonuçlandıralım, tüm ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin ihtiyaçlarını giderelim…

 

Derneğimizin bu yıl için yaptığı muhasebe çalışmasıyla, her yıl olduğu gibi tüm imkanımızla 2023-2024 Öğretim Yılı Dönemi için öğrencilerimize (Burs ve Yemek Yardımı ayrımı olmaksızın) 600 TL tutarında ödeme yapabileceğiz.

Bu yıl yapılan başvularınızı sonuçlandırdık; 2023-2024 dönemi başvuru yapıp kazanan öğrenci listesine buradan, 2023-2024 dönemi bursu devam edecek (geçmiş yıllardan alıp devam şartlarını sağlayan) öğrenci listesine ise buradan, ulaşabilirsiniz.

 

Not: IBAN bilgisi eksik olan, öğrencilerin bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

 

Ödemeleriniz her ayın 20’sinde yapılması kararlaştırılmış olup 8 ay sürecektir, bir sonraki eğitim öğretim yılı (2024-2025) için öğrencilerimiz bilgi güncelliğini korumak amacıyla başvuru formunu yeniden doldurmaları gerekecektir.

 

Cumhuriyetimizin yarınları… sağlık ve başarılar dileriz!

 

2023-2024 Öğretim Yılı için Burs ve Yardım Başvuruları Açıldı!

Sevgili Öğrenciler, öncelikle eğitiminiz, öğreniminiz için attığınız bu adımın size mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.

2023-2024 Öğretim Yılı için burs&yemek yardımı başvuruları açılmıştır. Başvuruzu yapmak ve gerekli dosyaları yüklemek için duyuru sonundaki bağlantıyı takip ediniz.

Başvuruların 30.09.2023 tarihinde kapanmasının ardından değerlendirme yapılacak ve sonuçlar yine buradan; genelağ sayfamızdan duyurulacaktır.

Sonuçlara göre yardım almaya hak kazanan öğrenciler için öngörülmüş ilk ödeme tarihi 15.11.2023 dir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Burs ve Yemek Başvuru Sonuçları

2022-2023 dönemi başvuru yapıp kazanan ve geçmiş dönem burs alıp devam edecek öğrenci listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Not: IBAN bilgisi eksik olan, işaretli öğrencilerin bursları kasım ayında gönderilemeyecek, bilgilerini iletmeleri halinde aralık ayında gönderilecektir.

Tüm öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı günler dileriz.

Sn. Valimiz Yaşar KARADENİZ Derneğimiz Üyeleriyle Buluştu!

Sn. Manisa Valimiz Yaşar Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz ile birlikte derneğimizin her yıl düzenlediği, hedef ve faaliyetlerimizin görüşüldüğü, öğrencilere yapılan burs ve yemek destekleriyle ilgili güncel kararların alındığı toplantıya katıldı. Eğitime, öğretime ve tüm öğrencilerimize verilen her türlü destekten mutluluk duyduğumuzu bir kez daha dile getirip, Sn. Valimiz Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz’e teşekkürlerimizi sunarız.

 

Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, Eğitime Katkı Derneğinin önümüzde ki dönem faaliyet ve hedeflerinin belirlendiği değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıya Vali Yaşar Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz, 24. Dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Eğitime Katkı Derneği Başkanı-CBÜ Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu Üyesi-Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkan Prof. Dr. Süleyman Sami İlker, Dernek 2.Başkanı Hasan Kabadağ, dernek yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüleri katıldı.

Derneğin mali durumu hakkında bilgi verilen programda, öğrencilere verilecek karşılıksız burs ve yemek bursu miktar ve sayıları görüşülerek karara bağlandı.

Dernek faaliyetleri hakkında kısa bir bilgi veren Eğitime Katkı Derneği Başkan Prof. Dr. Süleyman Sami, öğrencilerin ihtiyaç esasına göre yapılan puanlamaya göre belirlediğini ve burs dağıtımı yapıldığını belirtti.

Programda konuşan Vali Karadeniz de “Ülkemizin belki de en önemli hayır işlerinden birisi öğrenci yetiştirmek, bu ülkeye insan yetiştirmek. Bunu zaten üniversitede ki görevleriniz dolayısı ile yapıyorsunuz ama birde böyle bir hayır işini üstüne ekleyerek yapmış olmak gerçekten çok büyük fedakârlık” diye konuştu, dernek yönetimine teşekkür etti.

Program sonrası Vali Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz ve davetliler bahçe girişinde bulunan el sanatları sergisini gezdi.

Kaynak: manisa.gov.tr

2022-2023 Öğretim Yılı için Burs ve Yardım Başvuruları Açıldı!

Sevgili Öğrenciler,

2022-2023 Öğretim Yılı için burs&yemek yardımı başvuruları açılmıştır. Başvuruzu yapmak ve gerekli dosyaları yüklemek için duyuru sonundaki bağlantıyı takip edin.

Başvuruların kapanmasının ardından değerlendirme yapılacak ve sonuçlar yine buradan; internet sayfamızdan duyurulacaktır.

Yardım almaya hak kazanan öğrenciler için belirlenmiş ilk ödeme tarihi 01.11.2022 dir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

2022-2023 Öğretim Yılı Burs Başvuru Tarihleri

2022-2023 Öğretim Yılında burs ve yemek yardımıyla ilgili başvuru, değerlendirme ve sonuç açıklanma zaman dilimleri aşağıdaki gibi planlanmıştır;

Başvuruların toplanması: 15.08.2022 – 30.09.2022

Başvuruların değerlendirilmesi: 01.10.2022 – 20.10.2022

Değerlendirme sonuçlarının yine buradan ilan edilmesi: 25.10.2022 – 27.10.2022

Burs & Yemek Yardımı almaya hak kazanan öğrencilere ilk ödeme yapılması: 01.11.2022.

 

Tüm öğrencilerimize öncelikle sağlık ve başarılar dileriz.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Burs ve Yemek Başvuru Sonuçları

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Burs ve Yemek Başvuru Sonuçlarına duyuru sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 2021-2022 öğretim yılı için derneğin yıl içindeki bağış durumu göz önünde bulundurularak Burs Yardımı miktarı 250 TL, Yemek Yardımı miktarı ise 125 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca burs değerlendirmelerinde yaşanan güçlükler sebebiyle duyurumuzda gecikme yaşanmıştır. Bize gönderdiğiniz tüm e-postaları okumaya özen gösteriyoruz, tek tek yanıtlamak yerine genellikle duyuru yoluyla veya SSS sayfamızda yanıtlamaya çalışıyoruz.

2021-2022 dönemi başvuru yapıp kazanan listesine buradan,

daha önceki dönemde burs alıp 2021-2022 döneminde yardımı devam edecek öğrenci listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimize başarılı ve sağlıklı günler dileriz.

2021-2022 Öğretim Yılı için Burs ve Yardım Başvuruları Açıldı!

2021-2022 Öğretim Yılı için yardım başvuruları 9 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başlangıç tarihinden itibaren (9 Eylül 2021) başvuruzu yapmak ve gerekli dosyaları yüklemek için duyuru sonundaki bağlantıyı takip edin.

Başvuruların kapanmasının ardından 15 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirmenin sonuçlanmasının ardından ise yardım almaya hak kazanan öğrenciler yine buradan; internet sayfamızdan duyurulacaktır.

Yardım almaya hak kazanan öğrenciler için belirlenmiş ilk ödeme tarihi 15 Kasım 2021 dir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

2020-2021 Öğretim Yılı için Burs ve Yardım Başvuruları Açıldı!

2020-2021 Öğretim Yılı için yardım başvuruları 6 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başlangıç tarihinden itibaren (6 Eylül 2020) başvuruzu yapmak ve gerekli dosyaları yüklemek için duyuru sonundaki bağlantıyı takip edin.

Başvuruların kapanmasının ardından 15 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirmenin sonuçlanmasının ardından ise yardım almaya hak kazanan öğrenciler yine buradan; internet sayfamızdan duyurulacaktır.

Yardım almaya hak kazanan öğrenciler için belirlenmiş ilk ödeme tarihi 15 Kasım 2020 dir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.